10 Eylül
#12566084

Enza Home Yataş/ Enza Satın Alırken Bir Daha Düşünün!

Yataş Enza’dan aldığımız Veronica yatak odası takımı, koltuk takımı, yemek odası takımı bugün eksik olarak tarafımıza geldi. Ki tam eksiksiz teslimat yapılacağı belirtilmişti. Gelen ürünler tam bir hayal kırıklığı! Yatak resmen kullanılmış aşırı kirliydi. Güncel fiyatı 4.995 TL olan yatak kirden gri olmuştu zaten şeffaf poşeti olmadan geldi. Dolabın içindeki raflar hep hasarlı. Güven algısı çok yüksek olan bir firmadan hayal kırıklığı yaşadık. Umuyorum burayı birileri okuyordur. Daha özenli olursunuz ve yaşattığınız sıkıntıyı hızlı bir şekilde çözersiniz. Düğüne 25 gün kala yaşattığınız sıkıntıdan dolayı teşekkür ederiz Yataş. Enza.

Emine Emine 1.355 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emine12 Eylül

    müşteri hizmetlerinden aranildim. Problemler ile ilgilenip dönüş yapacaklarını ilettiler. Kimseden dönüş alamadım. Masko mağazasında çalışanların tavrı tarzi çok kaba. Umursamadan cevap veriyorlar. 1 hafta geçti hala ürünlerin ne zaman geleceği hakkında adam akıllı bilgi vermiyorlar. sürekli tir Kayseri'den çıkmadı. Masa geldi sandalye yok. 1 tane 3lu geldi diğeri yok. Berjerin ayaklari bozuk beşik gibi sallanıyor:) artık gülüyorum. keşke mahalle arasında bir yerden alsaydık.

  • Enza Home Temsilcisi10 Eylül

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. EnzaHome olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.enzahome.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları