09 Aralık 2015

Enza Home Yanlış Ürün Sattıkları Gibi Hiçbir Konuda Da Yardımcı Olmadılar

Bugün teşhirde beğendiğim masanın sabit olanını satın aldım parasını ödedim. Sonrasında aradılar sabit olanında 2 renk kullanılmış size yanlış bilgi verilmiş dendi. Ne yapabileceğimizi sordum yerine başka bir şey alın dediler. Benim başka bir şeye ihtiyacım yok masaya ihtiyacım var dedim onu beğendim ve aldım.


Başka masalara baktım beğenemediğim gibi fiyat farkı da vardı beni zarara uğratan taraftansınız, indirim talep ettim onu da kabul etmediler. Bundan sonra Yataş benim için bitmiştir. Üstelik burada okuduğum diğer şikayetleri de görünce daha iyi kanaat getirdim ve bizi sakın küçücük bir tane görmesinler, bu firma hakkında hiçte iyi şeyler konuşmayacağım.

Canan 357 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön