17 Ekim 2016 #6710005

Enza Home Üç Haftadır Yanlış Gelen Kırlentlerinin Değiştirilmemesi!

Daha önceden de şikayette bulunmuştum 4 ay önceden sipariş verip parasını da ödediğim ürünlerin geç gelmesi ile ilgili, geç gelen ürünlerinden milena tekli koltuk ve ikili kanepenin yeşil tonda olması gereken kırlentleri birbirinden bağımsız saçma sapan tonlarda gönderildi. Bu durumu İstanbul Avcılar şubesine bildirmemize rağmen aradan geçen 3 haftalık süreçte halen aksiyon alınmadı. Acil olarak yanlış gönderilen kırlentlerin düzeltilmesini önemle rica ediyorum.

Cihan 556 Okunma

Cevaplar

 • Cihan09 Kasım 2016

  Enza home kadar amatör bir şirket yoktur sanırım yanlış kirlenti bile degistirmeye aciz bir kurum, kirlentin ne zaman yenisinin gelme ihtimalini 1 aydır tarafıma bildiremeyen bir kurum. Yanıt vermeye aciz bir kurum. İnşallah ürünlerde teknik bir arıza çıkmaz yoksa çöpe atmak zorunda kalacağım, yanlış getirdiği bir kirlenti bile degistiremedigine göre... Paran ile rezil olmak deyimini bana yaşattığı için enza home lanet olsun, bunu okuyan başka bir tüketici varsa tavsiyem sakin enza home dan ürün almayın 3 ay önceden verdiğim sipariş bile parasını dahi direkt ödedim, nikah arifesinde geldi onlarca kez aramamdan sonra, gerçi kirlentler içinde onlarca kez aradım ama yanıt bile alamadım,

 • Cihan08 Kasım 2016

  Sakin enza dan mobilya almayın, hazırandaverilen sipariş eylülde geliyor hadi bi hata olmuş diyelim. yanlış gönderilen bir kirlent bile aylardir degistirilmiyorsa demek urundeki en ufak bi revizyon yapılması gereken bir durum olursa at ürünleri. Çöpe. Verdiğim paradan 0.0001 kuruş olsa bile sonuçta tüm çalışanlar nasipleniyor, ilgilenmeyen hangi birim ve hangi personellerse halkimin geçtiği tutar haram olsun, bu sistemi kaile almayan üst yonetiminede haram olsun

 • Cihan25 Ekim 2016

  Sayın İlgili, halen dönüş olmadı, kırlentler değiştirilmedi, göndermiş olduğunuz kopyala yapıştır cevap klişesinden ziyade ben acil aksiyon almak istiyorum tarafımın bu hususta şifaen bilgilendirilmesini daha doğrusu bilgilendirilmekten ziyaden acil yanlış göndermiş olduğunuz ve 1 aydır değiştirmediğiniz kırlentlerin değiştirilmesini talep ediyorum.

 • Enza Home Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön