23 Ocak 2017 #7593931

Enza Home Üç Aydır Ürün Teslim Etmeyen İlgisiz Firma ve Şubesi

30.10.2016 tarihinde Enza Home Tekirdağ Çorlu serbestler mobilya şubesinde köşe koltuk takımı sipariş ettik ve ödemesini kredi kartı ile yaptık. O tarihten sonra koltuğun akıbeti hakkında hiçbir bilgi alamadık. Çağrı merkezini aradığımda sipariş numarasını istiyorsunuz ancak bende sipariş numarası bulunmuyor. Sipariş numaramı mağazadan öğrenebildiğimiz söylendi serbestler mobilyayı defalarca aramama rağmen telefonlarına bakmıyorlardı. Bende bizzat mağazaya gittim ve telefona niye bakmadıklarını gözümle gördüm çünkü o an mağazanın önündeki kurulu masada sigara ve çay partisi veriliyordu. Koltuğum hakkında onlarında hiçbir bilgisi yoktu ve çok lakayıt ve gülerek karşıladılar beni. Ancak şubeden öte Yataş Enza gibi büyük bir firmanın 3 ayda koltuğu teslim edememesi ve hiç bilgi vermemesi beni çok şaşırttı. Ödememi geri istedim umarım muhasebeye ileteceklerini söylediler bakalım bekliyorum.

Sinan 1.215 Okunma

Cevaplar

 • Sinan31 Ocak 2017

  Her gün yazacağım bugün de paramı geri ödemediler. Ve ne zaman ödeyeceklerine dair bilgi vermiyorlar. Mahkeme sürecini başlatacağım.

 • Sinan30 Ocak 2017

  Hala ödemem yapılmadı Enza paramı resmen gasp etti. Ne zaman ödeyip ödemeyecekleri hakkında bilgide vermiyorlar. Bu hafta içi ödemem yapılmazsa mahkemeye vereceğim.

 • Sinan27 Ocak 2017

  Cuma günü kesin olarak paramın geri ödeneceği söylendi ancak yine ödenmedi.

 • Sinan27 Ocak 2017

  Ödemem hala yapılmadı bekliyorum Ödememi yapın ki gidip başka bir firmadan koltuk almam gerekiyor. şu an hala sizi beklemek zorunda kalıyorum.

 • Enza Home Temsilcisi24 Ocak 2017

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön