18 Ağustos 2017

Enza Home Tedarik Ve Ulaşım Sıkıntısı

Enza Ankara Batıpark şubesine ulaşılamıyor. Enza müşteri hizmetleri vasıfsız hiçbir konuda bilgi veremiyor. Ürünlerimle ilgili bir bilgi asla alamıyorum. Bunun yanı sıra etrafımdaki herkesin de başına geldiği üzere ürünler zamanında ve teslim edilemiyor. Cadde üstüne 5 mağaza açmayı bilen şirket tedarik ve iletişim de ciddi sorunlar çıkarıyor. Ürünlerimin zamanında gelmemesi durumunda Tüketici Hizmetlerine şikayet edeceğim.

Duygu 849 Okunma

Cevaplar

 • Duygu20 Eylül 2017

  Günlerdir ne Ankara Batıpark şubesinden ne de müşteri hizmetlerinden cevap alamıyorum. Parasını ödedim koltuklarım yok, teslim tarihini geçeli 1 ay oldu hala da ne zaman geleceği belli değil kimse telefonlarıma cevap vermiyor.

 • Duygu15 Eylül 2017

  Enza Home batıpark şubesi fiyatını peşin ödediğim koltuklarımı zamanında getirmedi. Tekrar Ayın ortasına teslim yapacağız dediler yine getirmediler bu sefer de ay sonu diyorlar. Aldığım şubeden yetkili kimseyle görüşemiyorum arayacağız yarım saate diyorlar aramıyorlar. Asla ama asla 1 parça bile almayın. Şikayet var süreçleri bile düzgün işlemiyor.

 • Duygu26 Ağustos 2017

  Enza Home sipariş tarihinde ürünümü getirmiyor. Müşteri hizmetleri satış noktasından almışsınız diyerek bilgi vermiyor. Parayı peşin alıp sonra sözlerinde durmuyorlar. Asla bu firmadan alışveriş yapmayın

 • Duygu25 Ağustos 2017

  Buraya bu saçma cümleyi kopyalayıp yapıştırınca ilgili bir şirket olmadınız. Bir daha kırık iğne dahi almam kimseye de aldırmam.

 • Enza Home Temsilcisi20 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 0 987 numaralı Yataş Müşteri hizmetleri hattımızdan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Yataş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön