24 Eylül 2016

Enza Home Taahhüdünde Yerine Getirmediler

Enza Home Antares Ankara'dan 12854 TL bedel ödeyerek aldığım salon ve yemek odası takım 24.09.2016 teslim edilmesi gerekirken yemek odasının masası eslim edilmemiştir. Diğer tüketicilerin söylemesine rağmen inanmayarak güvendiğim Enza Home taahhüdünü yerine getirmeyerek sözleşme hükümlerin hilaf hareket etmiştir. Ayrıca teslim edilmesi gereken Vestel TV ile ilgili de bir gelişme olmamıştır. Hafta sonu olması sebebiyle yasal haklarımı kullanmayacağımdan ikaz mahiyetinde yazılmıştır.

Mehmet 219 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet04 Ekim 2016

  Enza Home ne aldığım ürünleri ne hediye Vestel Televizyonu göndermiyor. Aramalarıma rağmen müspet-menfi cevapta vermiyorlar. Yalancılığı dolandırıcılığı kendilerine düstur edinmiş bu firmadan kimse alışveriş yapmasın. Yapanın canı yanar.

 • Mehmet04 Ekim 2016

  Enza Home'dan aldığım ürünler bütün görüşmelerime ve şikayetlerime rağmen süresinde teslim edilmemeye devam ediyor. Bu vurdumduymazlıkla alaka gösteren hiçbir yetkili de yok. Anara Antares mağaza müdürü, çalışanları ve müşteri hizmetleri de umursamaz. Bütün bu olanlar ile ilgili yaşadıklarımın tamamı belgelidir. 04.10.2016 tarihi itibari ile mahkemeye başvuracağım ve bütün belgeleri kamuoyu ile paylaşacağım.

 • Mehmet29 Eylül 2016

  Ankara Antares'den aldığım ürünlerden Yemek masası halen tarafıma teslim edilmemiştir. Bütün görüşmelerime rağmen halen ne zaman teslim edileceği de belirtilmemiştir. Taahhüdünü yerine getirmeyen Enza Home'u bütün platformlarda, tüm tüketicilere anlatıyorum. Bilginize.

 • Mehmet27 Eylül 2016

  Sonuç olarak bundan sonraki süreçte Enza Home ' dan kimse bana herhangi bir ürün aldıramaz. Bırakın birilerine tavsiye etmeyi, insanlara Enzanın bu vurdumduymazlığını bıkmadan usanmadan her platformda anlatacağım.

 • Mehmet27 Eylül 2016

  merhaba. Konu ile ilgili şahsımla ilgili firma yetkilileri arasında hiçbir görüşme yapılmamıştır. Yani kimse tenezzül edip aramamıştır. Şikayetim devam etmektedir.

 • Enza Home Temsilcisi24 Eylül 2016

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön