14 Temmuz 2016

Enza Home Satış Sonrası Hizmet Sıfır

Yataş Enza'dan 2013 Temmuz ayında aldığım koltuğun minderlerindeki sorun nedeni ile kumaşını değiştirmem gerekti. Satış sonrasını arayarak yardım istedim ancak aldığım cevap "bu koltukları artık tay tüyü kumaş ile kaplıyoruz sizin kumaştan artık üretilmiyor" yani keten kumaşlı koltuğun minderini değiştirmek istesem de artık o kumaş yok, çünkü Yataş Enza artık üretmiyor. Bu nedenle komple takımın kumaşını değiştirmem gerekecek. Bu da zaten yeni bir takım maliyeti demek. Enza'da satış sonrası olmadığını anlamış oldum. Satış sonrası olsa idi daha üç yıllık koltuğun kumaşından bulunabilirdi. Böyle bir markaya hiç yakışmadı. Satıştan sonra ne olursa olsun yalnız kalacaklar bilsinler.

Nurhayat 2.244 Okunma

Cevaplar

 • Nurhayat25 Ocak 2017

  Satış yapılana kadar ne kadar da iyisiniz değil mi? Enza Home satış sonrası yok diyebilirim. Bu seri bitti diyerek yardımcı olamayabilirler. yalnız seride aldığınızın ertisi yılı bitebiliyor. her şey onların keyfine kalmış. Sizin tedarik edemediğiniz 2 minder kumaşı için tüm koltuk yüzlerinimi değiştireceğim tekrar tekrar soruyorum size? ? Ya da böylece gelip sizden yeni bir takım mı alayım! Böylemi satış yapacağınızı sanıyorsunuz? ?

 • Nurhayat14 Aralık 2016

  14.07.2016 dan beri sorunun çözümünü bekliyorum. Hızla dönecektiniz ve de %100 Müşteri memnuniyeti ve mükemmellik anlayışınız vardı ya? Enza Home satış sonrasının vurdum duymazlığı ve çözümsüzlüğü nedeni ile asla bu markayı tavsoye etmiyorum. Vede bunu gerekirse Tüketici Mahkemesi ile çözeceğimi bildirmek isterim... ... .

 • Nurhayat01 Ağustos 2016

  Enza home 18 gün sonra geri dönüş yaparak koltuk kumaşındantedarik yapamayacağını bildirdi. Yani Siz ürünü mağazadan alıp çıktığınızda Enza artık bunu üretmeyelim kararı aldı ise artıl satış sonrasını unutmanız gerekiyor. Gerhangi bir üreticiden mobilya almaktan hiç farkı yok. Kurumsal ve güvenilir bir marka sanılıp kesinlikle aldanılmaması gerekiyor. Normal bireysel bir mobilyacıdan tek farkı size neden yapamayacaklarını anlatan bir çağrı merkezlerinin bulunması. Koltuk takımında meydana gelen sorun nedeni ile sadece 1-2 metre kumaşla çözülmesi gereken sorun Enza Home Satış Sonrasının sıfır olması nedeni ile tüm takımın döşemelerinin değiştirilmesi ya da koltuk takımının değiştirlmesi gerekliliği ortaya çıkarmaktadırç Sanırım Enza böylelikle her 2-3 yılda bir gidip kendisinden koltul almamızı sağlamaya çalışmaktadır. Bu firmadan kimsenin ürün almasını asla tavsiye etmem.

 • Nurhayat14 Temmuz 2016

  Sayın yetkili, bu vermiş olduğunuz cevap her soruna vermiş olduğunuz rutin ve otomatik cevap olup karşılaştıgim sorunu çözmüyor. Daha 3 yıllık koltukların tamamının döşemesini sizin artık bu kumaşı üretiyoruz diyerek kenara cekilmeniz sonucu değiştirmek zorunda kalacaksam bu cevapmi müşteri memnuniyeti sağlayacak? ?

 • Enza Home Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön