09 Eylül
#12574309

Enza Home Lupo Marka Köşe Takımı Sıkıntısı

Enza Home'dan aldığım Lupo Model köşe takımında garantisi henüz dolmadan birçok problem meydana geldi. Kullanılan kumaş aşırı derecede tüylenme yaptı, iki parça olan olan koltuk takımı sabitlenemiyor, kumaşın rengi soldu, ayrıca yatak olduğunda yatak kısmı resmen v şeklinde. Servisi aradım adamlar geldiğinde bir çok problem için haklı olduğumu gördüler. Bugün itibari ile bölge müdürlüğünden arandım ve değişim talebim kabul edilmedi. İşin komik tarafı bu ürünü iki arkadaş farklı zamanlarda aldık.


Arkadaşımda aynı şekilde bu durumdan muzdarip oldu ve onun koltuk takımı değiştirildi. Kardeşim hadi diyelim kumaşını değiştirdiniz yeniden ayak mı yaptıracaksınız, v haline gelen yatağı mı düzleştireceksiniz? İnşallah bu hafta Hakem Heyeti'ne diğer arkadaşımı da şahit tutarak başvurumu gerçekleştireceğim.

Ramazan Ramazan 1.327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ramazan10 Eylül

    Tarafıma geri dönüldü. Söylenilen kumaş değişimi yapalım. Arkadaş problem sadece kumaşta değil. Köşe takımının iskeletinde, ayaklarında problemler var. Kumaş değişikliği bu problemleri çözmeyecek. Bu işi sonuna kadar kovalayacağım. Hakemse hakem mahkemeyse mahkeme.

  • Enza Home Temsilcisi09 Eylül

    Merhaba, İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz.. Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon,sms ya da E-mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. EnzaHome olarak her türlü talep ve şikayetleri çözüme kavuşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Konuya dair en kısa sürede tarafınıza geri dönülecektir. Saygılarımızla, Web: www.enzahome.com.tr Çağrı Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları