18 Kasım 2015

Enza Home Hatalı Üretilen Parça!

Enza Home adlı markadan salon takımı aldım. Ürünler montaj için geldiğinde hatalı üretildiği ortaya çıktı. Rapor tutarak hatalı parçanın yenisinin gönderileceğini söyleyerek montaj ekibi gitti. Olayın üzerinden iki hafta geçmesine, defalarca firmayı aramama rağmen, herhangi bir bilgi alamadım.


Sadece size dönüş yapacağız şeklinde bir söylem ile muhatap oluyorum. Firmadan kimse beni aramadı. Hatalı parçanın ne zaman getirileceği söylenmiyor. Yataş'dan ürün aldığım için son derece pişmanım. Hatalı üretim yapmaları, kalite kontrol yapmamış olmaları yetmezmiş gibi, bir de tarih vermiyorlar. 2015 yılında böyle bir firmanın piyasada olmasının utanç verici olduğunu düşünüyorum.

Sedat 69 Okunma

Cevaplar

  • Sedat25 Kasım 2015

    Sevgili Enza müşteri ilişkileri. Her şikayete aynı cevabı yapıştırma zahmetine girmenizden dolayı teşekkür ederim. 444 lü numaranızı defalarca aramam rağmen bana henüz geri dönüş yapılmadı. Yukarıda konuyu ilettiğiniz sözüm ona ilgili birimleriden de kimse beni aramadı. Beni bugüne kadar hiç aramayarak nasıl %100 müşteri memnuniyeti sağladığınızı çok merak ediyorum. Enza Yataş markalarından alışveriş yaptığım için çok pişmanım. Bir daha da bu hatayı yapmayacak, sevdiklerime de yaptırmayacağım.

  • Enza Home Temsilcisi19 Kasım 2015

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön