29 Eylül 2016

Enza Home Geciken Ürün Teslimatı.

1 ay içinde teslim edileceği bildirilen masa takımım ile ilgili 2. kez ürünün tesliminin gecikeceği bilgisi verildi 19 eylül'de teslim edilmesi gereken siparişimin yeni teslimat tarihi (daha önce de ertelenmişti) 08.10.2016. teslimat ile ilgili bölümün bana verdiği bilgi de modüler bir ürün olduğu için geç teslim edileceği yönünde. Ürünü satın alırken mağaza yetkilileri 1 ay içinde teslim edileceği bilgisini verirken, gecikme sonrası aradığım müşteri temsilcisi ürünün teslim süresinin 45 gün olduğunu belirtiyor. Yaşadığım mağduriyetin çözümü konusunda da ne yazık ki bilgi de verilmiyor.

Barış 409 Okunma

Cevaplar

  • Barış06 Ekim 2016

    Nasıl bir firmasınız ki yeniden arayıp ürün teslimatını 10 gün daha ileri atabiliyorsunuz? 8ekimde teslim edeceğinizi bildirdiğiniz masam yeniden aranarak 18 Ekim'e erteleniyor.

  • Barış30 Eylül 2016

    Sanırım bu konuda ki otomatik yanıt kopyalandı ve yapıştırıldı. Sorum şu: Mağduriyetimin giderilmesi için ne yapıyorsunuz/yaptınız? Örneğin masamı 01.10.2016 tarihinde teslim edecek misiniz?

  • Enza Home Temsilcisi29 Eylül 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön