28 Ekim 2016 #6800533

Enza Home Geç ve Eksik Teslim Yaptı!

13 Ağustos 2016 tarihinde İstanbul-Tuzla-İçmeler'de bulunan Yataş Enza Home mağazasından 8614.00 TL vererek peşin alışveriş yaptım. Ürünlere karşılık firma 82 ekran Vestel LED TV verme taahhüdünde bulunmuştur.


Firma ile 13 Ağustos'ta sözleşme yaptım. 19 Eylül tarihinde ürünlerin teslim edileceği tarih olarak belirtilmektedir. Ancak satıcı firma her ihtimale karşı bu sürenin 45 günü bulabileceği, tarafıma sözlü olarak söylenmiş ve sözleşmeye dahil edilmiştir, ancak aldığım komple salon takımı ilki 53 gün sonunda olmak üzere 4 parti halinde en son 68 gün sonunda 21 Ekim'de teslim edilmiştir. Peşin olarak parayı tahsil eden firma ürünleri zamanında teslim etmediği gibi 68 gün de tamamlamıştır.


Promosyon olarak vermeyi taahhüt ettiği 82 ekran LED TV'yi de bugün 75. gün olmasına rağmen teslim etmemiştir. Ürünleri zamanında ve tam teslim etmeyen firma mail ve telefonlara da cevap vermemektedir.

Şahabettin 546 Okunma

Cevaplar

  • Şahabettin29 Ekim 2016

    Müşteri hizmetleri olarak verdiğiniz numaraya kaç defa telefon ettim kaç defa mail yazdım. Bir kez bile dönüş yapmadınız. Bırakın klasik numaraları. Mahkemeye gidip cep telefon kayıtlarını inceletmemi ister misiniz? Var mısınız?

  • Enza Home Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön