12 Ağustos 2016

Enza Home Geç Teslimat Ve Müşteri Hizmetleri Yetersizliği!

03.07.2016 tarihinde İzmir mavişehir enza mağazasından yatak odası takımı ve koltuk takımı satın aldım. Firma termin süresini 35 gün olarak verdi. Ağustos ayının başında kendilerini arayıp sipariş durumunu sordum. Henüz siparişin tamamlanmadığını söylediler. 35 günlük termin süresi 05.08.2016 ' da doldu ve firmayı tekrar aradım. Ancak her aradığımda ya bu sipariş işlemleriyle ilgilenen arkadaşlarının olmadığını söylediler, ya da fabrikadan dönüş beklediklerini ve daha sonra arayacaklarını söylediler.


Her telefon aramamdan sonra telefon numaramı tekrar istediler ve beni tekrar arama zahmeti dahi göstermediler. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri benim adıma bir kayıt olmadığını ulaşamadığını söyledi. Enza Home şikayet hattı sisteminden bakıp Mavişehir mağazasının sipariş kayıtlarını göremiyormuş. Çünkü orası bayiymiş gibi anlamsız şeyler söylediler.

Aykutalp 99 Okunma

Cevaplar

 • Aykutalp31 Ağustos 2016

  Firma halen net bir süre veremiyor. Müşteri hizmetleri 31.Ağ ile 05.Eyl arasında üretimden çıkacağını söylüyor, ancak üretimden çıkıp bana ulaşana kadar ne kadar süreceği hakkında bir bilgiye sahip değiller. O haftanın hemen akabinde bayram var ve bayramı geçirdikleri takdirde 1 hafta daha atacak neredeyse 90 güne yaklaşacak. Görünen o ki mağduriyetimin giderilmesi konusunda da hiçbir işlem yapılmayacak. Yeni evlenecek, mobilyasını değiştirecek arkadaşlar umarım burayı okuyorlardır. Bizi o kadar mağdur ettiler ki umarım sizlerin başına gelmez bu durum.

 • Aykutalp15 Ağustos 2016

  Firmadan arandım. Oturma odası koltuklarım ve yatağım hafta sonu geldi, ancak yatak odası takımıyla ilgili hiçbir şekilde net süre belirtemiyorlar. Çok zor durumda bırakıldık. Umarım yeni evlenecek arkadaşlar buraları okuyorlardır.

 • Enza Home Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

 • Aykutalp12 Ağustos 2016

  Mağazadan 11.08.2016 tarihinde arandım ve mağaza bana koltuk takımının cumartesi günü teslim edileceğini, ancak yatak odası takımının ancak eylül ayının ilk haftası teslim edilebileceğini söyledi. Evlendik evimize yerleşeceğiz evde mobilyalarımız yok. Bir mobilyanın yetiştirilmesi 65 gün süremez. Eğer sürecekse baştan bu belirtilirse biz de ona göre hareket ederiz. Ürünleri satın alırken maksimum 35 gün süreceğini daha kısa sürede de gelebileceğini söyledikleri için bütün herşeyimizi buna göre ayarladık. En geç Ağustos'un 2. haftası gelir diye düşünüyorduk. Şimdi bize eylülün ilk haftası teslim edilebileceğini söylüyorlar ki bunca şeyden sonra ilk hafta teslim edilir mi bilmiyorum?. Müşteri hizmetleri hiçbir şeye cevap veremiyor. Bayiyle aralarında ortak bir ağ yok ve şikayet hattından bana düzgün bir bile cevap veremiyorlar. Kendimize muhatap bulamıyoruz. Buraya yaşadığım problemleri sığdıramıyorum bile. Firmadan şikayetçiyim...

 • Aykutalp12 Ağustos 2016

  Mağazadan 11.08.2016 tarihinde arandım ve mağaza bana koltuk takımının cumartesi günü teslim edileceğini, ancak yatak odası takımının ancak eylül ayının ilk haftası teslim edilebileceğini söyledi. Evlendik evimize yerleşeceğiz evde mobilyalarımız yok. Bir mobilyanın yetiştirilmesi 65 gün süremez. Eğer sürecekse baştan bu belirtilirse biz de ona göre hareket ederiz. Ürünleri satın alırken maksimum 35 gün süreceğini daha kısa sürede de gelebileceğini söyledikleri için bütün herşeyimizi buna göre ayarladık. En geç Ağustos'un 2. haftası gelir diye düşünüyorduk. Şimdi bize eylülün ilk haftası teslim edilebileceğini söylüyorlar ki bunca şeyden sonra ilk hafta teslim edilir mi bilmiyorum?. Müşteri hizmetleri hiçbir şeye cevap veremiyor. Bayiyle aralarında ortak bir ağ yok ve şikayet hattından bana düzgün bir bile cevap veremiyorlar. Kendimize muhatap bulamıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön