20 Eylül
Yorum Yap
#10927960

Enza Home Eksik Ürün!

2018 Mart ayında Yataş Enza Ankara Batıpark AVM 'den İnfinity yemek konsolunun da içinde bulunduğu bir dizi ürün aldım. Ağustos ayı içinde taşındığım evime İnfinity yemek konsolu 'nunda bulunduğu ürünler ilgili bayi tarafından getirildi ancak ürünün parçalarının eksik olduğu söylendi.


Ürün eksik parçalarının fabrikaya sipariş verildiği ifade edildi ve yaklaşık 30 günlük bekleme süresi sonunda parçalarımız geldi diye sevinirken yine yanlış parçaların getirildiğini öğrendik. Bu sürenin üzerine 10 gündür ürünüm gelecek diye ilgili bayi tarafından oyalanıyorum.


Pazartesi günü parça evimde olacaktı hala bekliyorum. Yataş müşteri hizmetleri ile de yaptığım görüşmelerde sonuç elde edemedim. Yataş gibi Türkiye'de marka olmuş bir firmada satış aşaması bitinceye kadar her şey güllük gülistanlık satış sonrası tam bir facia bence yetkililer hem bayilerini hem de bayilerin sürekli topu attığı fabrikalarını denetlesinler. Bir daha Yataş mı asla!

Sema 933 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi21 Eylül

    Sayın SEMA C., İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle değerlendirilmiştir. Konu hakkında tarafınız ile iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Şikayetinizin çözümü adına gerekli tüm aksiyonların alındığını tekrar bildirmek isteriz. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

  • Sema20 Eylül

    İletişimle bir yere varamadık sonuç istiyorum

  • Enza Home Temsilcisi20 Eylül

    Sayın SEMA C., İletmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle değerlendirmeye aldığımızı bildirmek isteriz. YATAŞ ailesi olarak her türlü taleplerinizin işleme alınması ve şikayetlerinizin çözüme kavuşturulması adına gereken hassasiyet öncelikli hedeflerimiz arasındadır. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili en kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, YATAŞ A.Ş Bize buradan da ulaşabilirsiniz; Web: www.yatasbedding.com.tr Hizmet Merkezi: 444 0 987

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler