Enza Home Yanlış Gönderim!

Kerim D. |

22.10.2015 tarihinde satın aldığım "ayda" köşe koltuk takımı yurt dışına gönderilecek şekilde satın alındı. Makedonya'ya gelen takımın bir parçası gönderi kodlarında vanilya renk yazmasına rağmen farklı renkte gönderildi. Satın aldığım Harbiye şubesi bu durumu çözemediği gibi Yataş genel merkez ile hiçbir şekilde bu durumu çözemedim. Şu an bana gönderilmiş köşe takımın bir tarafı bej ve bir tarafı vanilya renkte. Gönderilen koltuk yurt dışında olduğu için hiç bir değişim yapamayacaklarını bildiriyorlar. Hatalı olarak üretilen ve direk mağazadan alınıp paketlenen ürünün hatalı çıkması benim suçum mudur?

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerim D.
  15 Ocak
  14:59

  Hala bir çözüm bulamadılar. Yazdıkları mailde yurt dışında olmasını karıştırıyorlar. Olayın ürünün yurt dışında olması ile bir alakası yok. Ürün yurt içinde de olsa hatalı ürün. Bayi size yönlendiriyor siz bayiye. Bu durum bu çile ne zaman son bulacak.

 • Kerim D.
  28 Aralık
  12:39

  Evet hala çözüm bulamayarak ve iletişime geçmeyerek müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi oldukça vurguluyorsunuz.

 • 18 Aralık
  13:30

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz