16 Mayıs 2016

Enza Home Yanlış Gelen L Koltuk...

Enza Home 'dan aldığım L koltuk faturamda ve sözleşmemde sol olmasına rağmen teslimatı sağ olarak yapılmıştır evde olmadığım için evdeki görevli tarafından bu şekilde teslim alınmış. Satın aldığım Levent Enza Home tarafımca aynı gün aranmış bana önce suçlayıcı sonrasında da elimde sözleşmem olduğumu belirttiğimde de benim müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini kendilerinin bununla ilgilenmediğini belirtmişlerdir.

Tarafımdan 2 kere müşteri hizmetleri aranmış konunun aciliyeti belirtilmiş olmasına rağmen üzerinden 2 tam gün geçmesine rağmen bir telefon ile bile dönüş yapılmamıştır.

Can 244 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön