Enza Home Yanlış, Eksik Ve Defolu Ürün Gönderimi Yaptı!

Serdar S. |

Şubat ayında parasını ödeyip te aldığım ürünlerin kendi isteğimle mayıs ayı sonunda teslim edilmesini istedim. Ben mağazaya herhangi bir gecikme olur mu dediğimde bana isterseniz hemen 10 gün içerisinde teslim edelim dediler. Siz bizden mayıs sonuna istiyorsunuz daha 3 ay var asla ve asla sorun çıkmaz dediler. Ben ürünlerimi Enza Home levent şubesinden aldım.

Ben ürünleri satın alırken şehir dışındaki evime göndermelerini ve teslimatın Cumartesi günü olmasını istediğimi söyledim. Onlarda tabi efendim Türkiye'nin neresine hangi gün isterseniz göndeririz dediler. Şimdi gelelim bu asılsız satış politikası içerisinde olan firmaya. Ürünler şehir dışına asla ve asla hafta sonu teslim olmuyormuş. Ürünler istediğim tarihten 3 hafta sonra geldi. Malların hepsi hatalı ve yırtık geldi.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  10:00

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .