12 Mayıs 2016

Enza Home Ürünüm Teslim Edilmedi...

19 Mart 2016 tarihinde Yataş Karabağlar Şubesinden yatak, baza başlık aldık. Satıcı hanımefendi baza ve başlığın üretiminden dolayı 25 -27 Nisan tarihlerinde teslim edilebileceğini söyledi. Bende kabul ettim. Fakat bu sürede ürün bize teslim edilmedi.

1 Mayıs'tan itibaren eşim ve ben firmayı arayıp bilgi almaya çalıştık. Her defasında "5 dakika sonra size döneceğiz" denildi fakat ikimize de bilgi amaçlı bile olsa dönüş yapılmadı. Bu arada şikayet için Yataş'ın 444 0 987 merkez numarasından ulaştığım bayan Kayseri'de üretimde olduğunu "ürün şu gün gelir" diye bir bilgi vermenin söz konusu olmadığını söyledi. Almış olduğumuz yatak, bazası olmadan yerde durmaktadır. Firma mağduriyetimiz ile ilgili hiçbir şekilde bize dönmüyor.
Yol göstermeniz dileğiyle.

Neşe 360 Okunma

Cevaplar

  • Neşe29 Mayıs 2016

    19.03.2016 günü gzy-3397-7353 no.lu sözleşme ile almış olduğumuz baza, yaylı yatak ve örtüden sadece yatak ve örtü teslim edilmiş ancak baza için verilen 26-04-2016 günü teslimat yapılmamıştı. Ben bir önceki şikayetimizde bu durumdan bahsetmiştim, akabinde aramışlar ve üretimin geciktiği belirtilmiş özür dilenerek teslimatın biraz sarkacağından dolayı ek süre istenmişti. Ancak Gaziemir depoya geleli neredeyse bir hafta olan baza "şehir içi teslimi" hala yapılamadığından gerekli her yeri arayarak sual ettik ve söylendik. 27.05.2016 Cuma (bugün) için teslimat yapılacağı belirtilmesine rağmen sabahtan bu yana ne arayan ne soran oldu, tekrar aynı stresleri yaşadık yine doğal olarak insanlara söylendik. Sonuç siparişin iptalini istedik. Bunca yıldır dilimizden düşürmediğimiz Yataş için eşim ve ben çok üzgünüz, bizi Yataş tan soğuttular

  • Neşe13 Mayıs 2016

    Sayın yetkili; Telefonla ulaşıp dert anlatma aşamasını geçtik. Sadece sonuca ulaşmak istiyorum. Neşe Güvener

  • Enza Home Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön