14 Haziran 2016

Enza Home Ürünlerin Teslim Edilmemesi...

24 Nisan'da alıp ödemesini yapmış olduğum Polka serisinin ürünlerinin hiçbiri vaktinde gelmedi. İlk etapta göndermiş olduğunuz dolap ve TV ünitesinin eksik raf, kulp ve çıtaları da hala tarafıma iletilmemiş olup, en geç 6 Haziran'da göndereceğiniz sandalyeler için arayıp bilgi vermiyorsunuz ben arayıp sorduğumda da 28 Haziran olarak tarih veriyorsunuz. Yemek masasını ayrı, TV ünitesini ayrı gönderip bunlar hakkında bilgi vermeyen bir sisteminiz var. Bu nasıl bir sorumsuzluk ve müşteri memnuniyetsizliği yaratmaktır? Üretim için parasını peşin alıp üretimi bir türlü başlatamadığınız gibi satıştan sonraki hiçbir süreçle de ilgilenmiyorsunuz. Dün mağazanıza gidip sandalyeleri sorduğumda sistemde hala üretilmeye başlanmadığını gördüklerini söylüyorlar. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Cana 503 Okunma

Cevaplar

  • Cana17 Haziran 2016

    28 Haziran olarak verilen tarih şimdi Bayrama ertelendi ve telefonda konuştuğum Modoko firmanızdaki yetkiliniz yüzüme telefonu kapatıp bu gecikme için özür dileme zahmetinde bile bulunmadı. Hayatımda şimdiye kadar aldığım hiçbir şeyden bu kadar pişman olmamıştım!

  • Cana14 Haziran 2016

    Benimle 444 0 987 numaralı telefonunuzu paylaşmanıza gerek yok zira şuana kadar 10 kere aradığımı varsayıp her arayışımda 10 dakika da beklediğimi düşünürseniz 100 dakikamı sizlere harcamış ve sorunlarımın hiçbirine de çözüm bulmamış durumdayım! Sisteminizde numaram var sorunumu çözüp bilgilendirme yapmak için beni arayabilirsiniz, ben neden sürekli sizlere ulaşmaya çalışıyorum? Hala neyin %100 müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz bunu da hiç anlayamadım, gerçekten çok komik bir cevap! Elimdeki Satış Sözleşmemde belirtilen tarihlerin hiçbirine uyulmadığı için en kısa sürede Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapacağım.

  • Enza Home Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön