18 Ekim 2016

Enza Home Ürün Teslimi Yapılmadı!

Oğluma düğün için aldığımız mobilya takımını (yatak odası, oturma odası, yemek odası) 40 günde teslim edeceklerini söylemelerine rağmen 60 günü geçti hala teslim etmiş değiller, tüketicinin iyi niyetini ve cehaletini kullanan enza home yi tebrik ediyorum. Haklarında işlem TÜKODER vasıtası ile ürün iadesi işlemi başlatılacaktır.

Cahit 1.265 Okunma

Cevaplar

  • Cahit 25 Ekim 2016

    Yapılacak bir yorumda yok. Firma hizmetteki ayıbını gerekçesini göstererek kabul etmeli ilgili tüketici yasası gereği müşteriye ayıplı ürün ve hizmetler maddesi müeyyidesi gereği ürünü geri alabileceğini veya ayıplı hizmeti oranında indirim yapacağını müşteriye duyurmalıdır. Sonrasında kaybını sebep olan çalışanından tahsili yoluna gitmesini tavsiye ederim

  • Cahit 21 Ekim 2016

    444 0 987 numaralı hattınız şikayette bulunan numarayı açmamakta ve bu hattınız tüketicinin sorunlarına çözüm üretmekte yetersiz kalmaktadır sorunu çözücü üretim müdürlüğü veya genel müdürlük tür. Yukarıda sıralanan şikayet için varsa yaptığınız işlemleri, 40 gün en geç teslim sözünüz neden yerine gelmediğini, aYIPLI hizmetiniz karşılığında ne yapacağınızı yazmanız doğru olacaktır. ''Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. '' sözünü yeterince duyduk Bu markanın müşteri kaybetmesine neden olduğunuzun bilinmesi ümidiyle.

  • Enza Home Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön