26 Mayıs 2016

Enza Home Ürün Teslim Edilmemesi!

1 Nisan tarihinde verdiğim yatak odası siparişi bugün itibarıyla dahi teslim edilmemiş olup 56 gün sonunda paramın iadesini aldım. 56 gündür yerde yatan biri olarak satmayı, üretmeyi ve göndermeyi düşünmediğiniz hayali ürünler için neden satış ofisi çalıştırıp, üzerine üstlük kendine üretim müdürü denen insanlara maaş veriyorsunuz. Ne olduğunu sormak lazım gerçekten. Türkiye'de ağaç bitmiş olsa gerek ya da kamyon kıtlığı çekiyoruz. Üretim ve üretimin başındaki insan topluluğunun aldıkları maaşı zerre kadar hak ettiklerini düşünmüyorum. Herhangi bir üretim firması hangi ürünü böyle satıyor? Bilginiz olsun diye söylüyorum j.ı.t. Üretim dediğiniz bu değil. Basit bir örnekle Toyota bu ürünü daha kısa zamanda j.ı.t. Üretim ile dünyaya pazarlayabiliyor. Adam araba yapıyor siz 4 suntayı birbirine bağlamaktan yoksunsunuz. Bir de adınıza kurumsal diyorsunuz. Ürünü alamadığım için şanslıyım galiba.

Serkan 304 Okunma

Cevaplar

  • Serkan30 Mayıs 2016

    Sayın ilgili, ürününüze dair aldığım iade parasıyla, 3 gün içerisinde teslim ürün satın alıyorum. Daha ürün teslim edilmeden menuniyetini takip eden rakip firmanız. Sizin gibi sipariş alıp müşteriyi unutmaktan uzak üretim ve sevkiyat süreçleri olan firmalar da varmış. (Stok vardır vs.. dediğinizi duyuyorum merak etmeyin. Günün sonunda önemli olan müşteri memnuniyeti değil mi? Bana stoktan 3 günde sattığınız ürünlerinizden de soğudum merak etmeyin) Üst düzey yöneticinizin hatırlaması gereken pazarlama kavramı; yeni müşteri kazanmak eskisini elde tutmaktan 5 kat fazla maliyetlidir. Bu kavram iş bilmez üretim ve sevkiyatçıların eline bırakılmayacak kadar da önemlidir.

  • Enza Home Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön