31 Ağustos 2016

Enza Home Ürün Satışından Sonra Muhatap Bulunamıyor.

Enza Ataşehir küçükbakkalköy almış olduğumuz koltuklardan birinin suntasının kırık olması nedeniyle geri gitti, ürünün geri götürüldüğüne dair faturaya işlendi, 2 haftadır ürünü aldığımız yeri arıyoruz e-posta ile durumu öğreneceklerini belirtiyorlar, sonucu öğrenmek için hem gidiyoruz hem arıyoruz farklı farklı telefon numarası veriyorlar. Faturada ürün satışı yapıldıktan sonra 444... Numara arayın diye ibare var orayı aradık fakat sistemde şubenin e-postası gözüküyor yeni olduğu için işlem yapılmamış dediler, geri dönüş olurmuş Kocaeli, İstanbul'dan 2 farklı no., artı depo derken bir sürü yere ulaştık bir türlü sayın yetkili dönüş yapmıyor, ürün teslimatı ne zaman ne aşamada ürünü aldığınız gün siz müneccim oluyorsunuz kimden ne bilgi alırsınız muallakta kısacası ürün geri gitti ne oldu bayram da yaklaşıyor? Bir daha hayatta Enza'dan bir şey almam müşteri memnuniyeti 0.

Plant 245 Okunma

Cevaplar

  • Plant 03 Eylül 2016

    Halen daha geri dönüş sağlanamadı tarafınızca... Nasıl bir iletişim ağı içerisindesiniz anlayamadım genel müdürlüğe sürekli bildiriyorsunuz her aradığımda ne bildiriyorsunuz acaba, müşterinize geri bildirim yapmadan aranızdaki mailleşme benim işime yaramaz, tekrar ediyorum şikayetleri okursanız ürün teslimatı konusunda sıkıntılarınız var en önemlisi müşteriniz olarak bilgilendirilmemek müşteri memnuniyetim yok bu durumda... Gelen ürün gitti, 2 haftadır aramadığım yer kalmadı, aldığım şube Allah'a emanet sattım gitti havasında, mail atıyormuş çözüm sıfır. /

  • Enza Home Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön