Enza Home Teslimatta Sürekli Sorun Çıkarıyor.

Murat G. |

Köşe takımı, TV ünitesi, yemek odası, yatak odası takımını 3 haftadır parça parça ve eksik bir şekilde getirdikleri için bütün işlerim altüst olmasına rağmen yine nazikçe konuşup derdimi anlatmaya çalıştım. Ama buna rağmen kutudan eksik çıkan ve başka bir kutuda da kenarı patlak çıkan ürün için cuma gününe geleceğiz diyorlar. Gelmeden bir saat önce arayın dememe rağmen 10 dk. Ya kapıdayız diyorlar.

1 saate eve gelebilirim diyerek çıkıyorum biz başka yere gittik 2 saate geliriz diyorlar. O evde şu an için kimse kalmıyor ve benim bir sürü işim olduğu için çıkmak zorunda kaldım. Git gel üç saatim gitti bugün. Onlarca saatim de önceki haftalarda mahvoldu. Yapmam gereken işleri yapamadığım için iş verenlerimle papaz oldum. Şuan kızaklı dolap kapağının itilmemesinden ürünlerin parça parça gelişine kadar hatta gelmeyişine kadar bu kadar sorun dolu bir firma olacağınızı tahmin bile edememişim!

Etiketler :

Geç Teslimat Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  15 Ağustos
  15:40

  Sevgili Enza,

  şu an sizinle aramda tek bir sorun kaldı o da dolap kapakları için ekip gelip tamir etmedi? 4 adet sürgü tekerleği yazmışlardı geçen hafta. Bu cumartesi düğünüm var ve bu hafta en geç perşembe gününe çözmek zorundayız

 • 06 Ağustos
  19:30

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .