Enza Home Teslimatta Gecikme Ve Hatalı Ürünler...

Nazire T. |

Yaklaşık 2 ay önce Enza Home Ankara İstanbul yolundaki mağazasından tüm evin mobilyalarını aldık. Parasını peşin olarak ödedik. Teslimatta verilen sözde durmuyorlar. Hala ürünlerimin tamamını teslim alamadım. Parça parça teslimat yapılıyor. Ürünlerde hata çıkıyor. Arayıp şikayet edince teşhir ürün gönderiyorlar.

Doğru dürüst muhatap bulamıyorsunuz. Kesinlikle Enza Home'dan bir daha alışveriş yapmam. Kurumsal diye alışveriş yaptık fakat sitelerdeki mobilyacılardan bir farkları yok. O kadar parayı boşuna verdim.

Etiketler :

Eksik Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazire T.
  30 Eylül
  19:11

  Hala ürünlerim teslim edilmedi. Üstüne üstük arayıp 2 sandalyeyi teslim edelim diyorlar utanmadan. Kumaşları bitmiş galiba üretim yapamıyorlar. Tüm ürünlerin iade alınması ve para iadem için dava açtım.

  Rezillik gerçekten.

 • Nazire T.
  20 Eylül
  17:46

  4440987 hattınızdan da 3 kez arayıp şikayetimi belirttim. En kısa sürede dönüş vs. Yapılacak diyorsunuz. Kimsenin dönüş yaptığı ve net bilgi verdiği yok. Ürünlerim bu hafta sonuna kadar teslim edilmez ise tüketici hakem heyetine başburu yapıp hakkımı yasal yollardan arayacağım.

 • 20 Eylül
  13:12

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .