Enza Home Teslimatı Geciktirdi!

Kutlu Y. |

Enza İstanbul Yakacık mağazasında verdiğim oldukça hatırı sayılır miktardaki siparişim için verilen satış sözleşmesinde teslimat tarihi 19.08.2016 şeklindedir. Çağrı merkezi ve mağaza ile yaptığım toplam 6 görüşme sonrasında bugün aldığım ürünlerin en erken Eylül'ün ilk haftasında teslim edilebileceği oldu. Kurumsal olduğunu düşünerek güvenle verdiğimiz sipariş sonucunda mobilyalarımız olmadan evleneceğiz. Balayında olduğumuz hafta bize teslimat yapılmak istenip yapılamayacak. Sonraki hafta bayram denerek teslimat yapılmayacak. Ürünleri eğer belirttikleri tarihte üretirlerse, şartları belirsiz bir depoda haftalarca bekletip teslim etmeye çalışacaklar. Durumu diğer sosyal medya platformlarında da elimden geldiğince yayacağım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kutlu Y.
  25 Ağustos
  17:40

  Gerçekten harika bir cevap, tüm sorunlarım adeta buhar oldu uçtu (!)

 • 25 Ağustos
  17:21

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .