Enza Home Teslim Edilmeyen Ürün!

Oğuzhan Ç. |

Bayramdan önceki hafta İzmir Enza Karabağlar şubesinden yemek odası yatak odası oturma odası takımları aldım. Görevli arkadaş çok ilgili ve sıcak davrandı. Temmuz sonunda düğünümüz olduğunu söyledik ve 18 Temmuz için teslimat yapacaklarını iletti. 18'inde aradık bugünkü teslimat listesinde olmadığımızı ve 19'unda teslim edebileceklerini söyledi. Bugün aradım ürünleriniz henüz gelmedi dediler. Satış aşamasındaki ilgi alakaları bir yana şu an neredeyse telefonlarıma çıkmayacaklar. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti gözetmeyen kurumsallıktan uzak bir çalışma anlayışınız var. Satış aşamasında verdiğiniz güven meğer sadece satana kadarmış. Hiçbir şekilde hiçbir tanıdığıma tavsiye etmeyeceğim.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Ç.
  19 Temmuz
  18:17

  Aynı mesajı kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. Eşyaların yarın en geç 12'ye kadar teslim edileceğini söylediniz. Merakla bekliyorum

 • 19 Temmuz
  14:28

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .