05 Mayıs 2016

Enza Home Temin Sorunu ve Teslim Etmeme...

Düğünümün olduğunu bildirdiğim halde, ürünlerin halen üretilmediğini söylediler. Bir daha bu firmadan alışveriş yapmam. Şu anda bekliyorum ve ürünler ortada yok. Paramı aldılar teslimatı yapmıyorlar. Yataş grubundan Enza Home benim mobilyalarımı verin.

Mücahit 455 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit 13 Mayıs 2016

    Sizin gibi firma olmaz olsun. Benim bütün mağduriyetimi karşılamak zorundasınız. Siz ne kadar berbat bir firmasınız ya. Paramı nasıl çalarsınız. Parayı peşin alırken her şey çok iyiydi. Şimdi kurumsal bu firma telefonlarımı bile açmıyor. Beni bu gecikmeden dolayı 20.000 TL zarara soktunuz. Hiçbir muhatap bulamıyorum nedense. Kurumsallığınız yerin dibine batsın.

  • Mücahit 08 Mayıs 2016

    Yataş Group bünyesindeki Enza Home un Çorlu Şubesinden almış olduğumuz ve ödemelerini peşin olarak yapmış olduğumuz mobilya koltuk takımı masa ve TV ünitesinin aylar geçmesine rağmen üretilmediğini söylediler. Telefonlarımı açmıyorlar. İsmimi söylediğim anda telefonu kapatıyorlar. bir daha aradığımda açmıyorlar. Terbiyesiz düzensiz ve iş ahlakı olmayan bir firma olduğunu bilmiyordum. Bir an önce benim mobilyalarımın verilmesi gerekiyor. Tamamen mağdur edilmiş durumdayız. Evlilik tarihim geldi bunu defalarca belirttik. Telefonu açmaya bile cesaretleri yok. Sakın bana kurumsallıktan bahsetmesinler.

  • Enza Home Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön