Hacer Ü. Teşekkür Mesajı

30 Eylül'de koltuklarımız geldi. İşlerini harika yapan dağıtım görevlilerine ve nezaketi için Karabağlar müdürü tarkan beye çok teşekkürler.

Enza Home Sözleşmeye Uymuyor!

Hacer Ü. |

15 Temmuz 2016 tarihinde Karabağlar'dan Orlanda takım aldık. Teslim için çok geç bir tarih verildi,22 Ağustos, parasını peşin istediler, bizde markaya güvenip ödedik. 19 Ağustos'ta firmayı aradık, satışı yapan G. hanım üretimin yapıldığını maillerini kontrol edip döneceğini söyledi ve bir daha aramadı. Sinirlerimizi çok yıpratmamak için bekledim 3-4 gün sonra mağaza müdürü T. beyi aradık o ise henüz üretimin yapılmadığını güya üretim tarihlerini söyledi, bir sürü oyalama ifadeleri ve en geç 7 Eylül'de teslim edileceğini söyledi. Bugün 8 Eylül ne arayan var ne de koltuklar. Siparişleri yetiştiremedikleri halde televizyonda hala kampanyalı reklamları dönüyor, ailecek sinirlerimizi bozdular. Evimizi koltuklar gelecek diye hazırladık, öğretmenim tatilimi teslimat tarihine göre ayarladım. İşini iyi yapmayan bu marka hakkımızı nasıl ödeyecek, nasıl bu kadar rahat anlaşılır gibi değil.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacer Ü.
  01 Ekim
  21:11

  30 Eylül'de koltuklarımız geldi. İşlerini harika yapan dağıtım görevlilerine ve nezaketi için Karabağlar müdürü tarkan beye çok teşekkürler.

 • Hacer Ü.
  25 Eylül
  09:23

  Koltuklarımı 30 Eylül de teslim edeceklermiş Enza Home sevkiyat lütfedip aradı. Acaba müşterileri ne olarak görüyor enza.

 • Hacer Ü.
  24 Eylül
  11:04

  Bugün Karabağlar müdürünü aradım 27 Eylül'de teslim edeceklerini söyledi. Her aradığımda yeni tarih. Koltuklarım gelsede tazminat davası açacağım. Enza da mağdur etmenin bedelini ödesin.

 • Hacer Ü.
  18 Eylül
  22:02

  Bayramı da koltuksuz geçirdik. 9 Eylül de yapılan görüşmede 19 Eylül de teslim edeceklerini söylemişlerdi.

 • Hacer Ü.
  09 Eylül
  10:42

  Koltuklarımızla ilgili dönüş yapılmadı. Danışma hattını aradım, şikayet birimini bağlattım sorunumu anlattım sevkiyat bölümüne bağlıyorum oraya anlatın dedi, sevkiyat bölümü cevap vermiyor. Karabağlar şube ya meşgul ya da cevap veren yok.

 • 08 Eylül
  10:11

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .