22 Ekim 2016

Enza Home Sattıktan Sonra Hiç İlgilenmediler!

İşini bu kadar kötü yapan bir firma daha olamaz. Malı satana kadar uğraştılar, sattıktan sonra hiç ilgilenmediler. 17 Eylül'de düğünüm oldu, eşyaların siparişini 15 Ağustos'ta verdik ve teslim tarihi 24 Eylül'dü. Gelin görün ki eşyalar 27 Eylül'de geldi ve tam da gelmedi parça parça geldi. Gelen defolu geldi. Arıyoruz kimselere ulaşamıyoruz. Zaten çağrı merkezine ulaşmak Cumhurbaşkanına ulaşmaktan çok çok çok daha zor. Ulaştıklarımız size dönüş yapılacak dedi şu an hala ulaşacak. Ama bu saatten sonra hiç gerek yok eşyaların tümünü iade edeceğiz. Bugün ihtar yollandı cevap vermediklerinde (ki vermeyecekler parayı da peşin verdik.

Efkan 520 Okunma

Cevaplar

  • Efkan 28 Ekim 2016

    Evimden de eşyalarınızı aldınız ve hala ban dönüş yapan yok firmadan. Satarken parayı almasını biliyorsunuz ve eşyalarınızıda hemen gelip almayı biliyorsunuz parayı geri ödeme konusunda firmadan neden kimse arayıp sormuyor anlayamıyorum beni mağdur ediyorsunuz. Enza home dan alışveriş yapan arkadaşlar bu firma verdiği sürede eşyalarını teslim etmiyor buradan benim tavsiyem ürün almayın ben çok mağdur oldum sizler olmayın. Güvenilir firma büyük firma dedik canımızı okudu sizde kaliteli güvenilir firma deyip de bu firmadan eşya almayın. Zaten yetkili birisiyle görüşemiyorsunuz çağrı merkezine ulaşmak zor eğer ulaşabildiysende seni dinleyip talebinizi aldım size dönüş yapılacak diyorlar başkabirşey demiyorlar ama ne arayan var ne soran hiç güvenmeyin enzahome den bir şey almayın benim tavsiyem

  • Enza Home Temsilcisi23 Ekim 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön