23 Şubat 2016

Enza Home Satış Sonrası Hizmet Sıfır.

8 aydır kullanmış olduğum Visage model 3'lü kanepe arkası bombe ve ses çıkarmaktadır. Servisi aradım geldiler. Araçta yer yok deyip almadılar ürünü. Aradan 15 gün geçti. Sonra geldiler. Aldılar ürünü aldıktan sonra 20 gün geçti hala gelmedi ürünüm. Servis o kadar kötü ki anlatamam. İlgi alaka sıfır. Bu konuda ihtar name gönderdim. 10 günü geçince muadilini vermeleri gerektiğini 20 günü geçerse ürünün yenisini talep edeceğime dair fakat yine kimse dönüş yapmadı. Bu kadar basit bir firma görmedim. Tüketici haklarımı kullanacağım.Bu firmadan yatak odası yemek odası ve oturma grubu aldım. 3ünde de sorunlar yaşadım ama, 2 adet ciddi şikayet girdim. Adamlar ilgisiz ve alakasız. O kadar para verip ürün ortada kalıyor herhangi bir durumda.

Resul 669 Okunma

Cevaplar

 • Resul 25 Şubat 2016

  İlgili ürünüm tadilattan geldikten sonraki halinin resimlerini de koyayım görün ne halde. Http://hizliresim.com/LA2WGG. Jpg http://hizliresim.com/rMjoyN. Jpg http://hizliresim.com/7gYrQW. Jpg

 • Resul 25 Şubat 2016

  İlgili ürünüm tadilattan geldikten sonraki halinin resimlerini de koyayım görün ne halde. Http://i. Hizliresim.com/LA2WGG. Jpg http://i. Hizliresim.com/rMjoyN. Jpg http://i. Hizliresim.com/7gYrQW. Jpg

 • Resul 24 Şubat 2016

  24.02.2016 tarihinde geldiler. Ürünü 2 kat merdivenden çıkardılar. Zaten jelatine sarmışlar bi açtık ürün kumaşı yırtılmış rezil bir servis rezil bir hizmet. Aldılar ürünü geri atölyeye. Tüketici hakem heyetine dilekçe vereceğim sonucunda ürünün değişimini size devlet eliyle yaptırıcam. Müşterinin memnuniyetini hiç ama hiçdüşünmeyen merdivenaltı bir firmaymış meğer.

 • Enza Home Temsilcisi23 Şubat 2016

  Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön