Enza Home Kesinlikle Ciddiyetsiz Bir Firma.

Fatos Cakmak S. |

23 Mayıs tarihinde aldığımız 2 adet Venice 3'lü kanepelerin teslimat tarihi, 24 Haziran olarak belirtilmiştir. Bu tarihten sonra müşteri hizmetlerini arayıp teslimatta gecikme olduğunu belirtmeme ve şikayette bulunmama rağmen hiçbir sonuç alamamakla beraber, geri dönüşleri de olmamıştır. Şu an 11 Temmuz ve ben bugün müşteri temsilcilerini yine aradım ama sonuç yine yok.

Ben böyle bir şey görmedim, bugün geri dönüş olmadığı takdirde veya bir iki gün içinde teslim edilmediği durumda tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Sizlerin keyfine göre beklemek durumunda olamam. Enza Home benim için bitmiştir, kalitesiz çalışma şekilleriyle, güven vermeyen bir firmayla işim olmaz. Özellikle de herkese anlatacağım.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatos Cakmak S.
  12 Temmuz
  11:16

  Mükemmellik anlayışınız mı? Komik olmayın

 • 11 Temmuz
  14:31

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .