12 Eylül

Enza Home Çözüm Odaklı Olmayışları!

15.07.2017 tarihinde Batı Park AVM İnönü Mah. 1730 Cadde no. 1/7 Yenimahalle Ankara Enza Home'dan 160 x 200 Yataş Cool Action Padli yaylı yatak aldım. İndirimli günler olduğu için yoğunluk olduğunu ancak 1,5 ay sonra göndereceklerini söylediler. 17 ya da 18 Ağustos tarihlerinde geleceği günü öğrenmek maksadıyla telefon numarasını öğrenmek için faturaya baktığımda yatak ölçüsünü 180 x 200 olarak yanlış yazdıklarını gördüm. Arayıp durumu aktardığımda yetkililere iletip beni arayacaklarını söylediler. Sonrasında da defalarca aradım aynı şeyleri söylediler. Yataş'ı arayıp şikayet dilekçesi oluşturdum. Onlarda geri döneceklerini söylediler.

Bugün 12.09.2017 ve ne Yataş ne Enza geri dönmedi. Yatak gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorum. Enza'da konuştuğum insanların tavırlarının rahatsız edici olması, çözüm odaklı olmayışları nedeni ile artık aramayıp şikayet etmeye karar verdim. Bulduğum her yere.

Figen 519 Okunma

Cevaplar

  • Figen 14 Eylül

    24 Ağustos 2017 tarihinde 444 0 987 numaralı Müşteri Hizmetlerinizi arayıp şikayet dilekçesi oluşturdum. Buna benzer bir teşekkür mesajı aldım o kadar... Bekliyorum.

  • Enza Home Temsilcisi13 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili 444 0 987 numaralı Yataş Müşteri hizmetleri hattımızdan hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Yataş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap