Enza Home Baza Kalitesiz Servis Gelmiyor.

Taner E. |

Ordu Yataş Enza Güraks mağazasından almış olduğum bazada sorun yaşadım. Mağazayı aradım söyledim, bana geri dönüş yapacaklarını söylediler ama 1 haftadır geri dönüş yapmadılar ve beni oyaladılar. Mağazaya gittiğinde sadece size servis göndeririz ve ücretini ödersiniz dediler. Baza alt kısım çöktü, kaplaması kabardı, başlık derisi açıldı. Firmadan servis göndereceğiz dediler, hala servis yok 1 haftadır. Yataş gibi büyük bir firma anladığım kadarıyla ürününü satana kadar müşterisine değer veriyor, sattıktan sonra ilgilenmiyor. Bu konuda mağdurum ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  17:39

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

 • Taner E.
  03 Ekim
  14:42

  444 0 987 Yataş çağrı merkeziyle görüştük ama hiçbir gelişme olmadı bu zamana kadar servis gelecek dediler gelmedi. herhalde bu servis avustralyadan geliyor. Sorunumun biran önce cözülmesini bekliyorum teşekkürler... ... ... ... .