30 Eylül 2016

Enza Home Bana Defolu Ürün Sattılar!

10.08.2016 tarihinde Elazığ Enza Home mağazasından 1950 TL karşılığında 2 adet baza, yatak, ve başlık siparişi verdim. Ürünler 3 hafta sonra geldi ürünleri eve getirdiklerinde 1 adet başlığı eksik getirmişlerdi. Bundan 1 hafta sonra eksik olan başlığı getirdiler gelen eleman başlığı yatağın vida tarafındaki eksiklikten yani defosundan dolayı takamadı.

Kendisinin zarar vermemek için uğraşmadığını ve servisi aramamız gerektiğini söyledi. Ben de Enza Home mağazasıyla defalarca konuşmama rağmen gelip ürünü yenisiyle değiştirmediler ve servisi aramamı söylediler. Eylül ayının ilk haftası servisi arayarak kayıt oluşturdum. Fakat geçen 1 aylık sürede arayıp soran olmadı.

Şimdi size soruyorum, bir buzdolabı alıyorsunuz buzdolabı çalışmıyor ve sıfır ürün için servisi aramamız isteniyor. Size defolu ürün satan bir markayla alışveriş yapmak ister misiniz?

İlhami 478 Okunma

Cevaplar

  • Enza Home Temsilcisi30 Eylül 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız. 444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön