Enza Home Aldığım Ürünü 4 Aydır Göndermiyor veya Para İadesi Yapmıyor!

Onur Akın A. |

Ankara Siteler Enza Home'dan 25 Temmuz 2015 günü oturma odası takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı aldım. Bana verilen teslim tarihinde ürünler eksik olarak gönderildi ve gerisinin 1-2 hafta içinde ulaştırılacağı söylendi.

2 ay sonunda defalarca telefon konuşmasının ardından eksik ürünlerden bir bölümünü teslim alabildim. Fakat hala teslim edilmemiş bir berjer bulunmakta; Mağaza çalışanının defalarca ürünün üretildiği ve Ankara'ya getirilemediği söyleminden sonra müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün üretilmediği ve en kısa zamanda bana dönüş yapılacağı söylendi. Dönüş yapılmadı, en son para iadesi isteğinde bulunduğumda aynı cevabı aldım. 4 aydır ne ürünü ne de paramı alabildim.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  14:48

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız.

  444 0 987 No.lu Yataş Danışma Hattımıza hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Her zaman %100 Müşteri Memnuniyeti ve mükemmellik anlayışı ile çalışan firmamız, siz tüketicilerimizden gelen tüm talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendirmektedir.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, firmamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz

 • Onur Akın A.
  10 Kasım
  16:39

  10/11/2015 tarihi itibarı ile berjerin geldiği ve cuma günü (13/11/2015) tarafıma teslim edileceği söylendi.