25 Mayıs 2015

Enuygun.com Uçak Biletime Ek Olarak, Havalimanında Tekrar Para Ödedim

Yurtdışı seyahat planımı Enuygun.com sitesinden planladım. Uçak biletimi rezerve ettirdim, daha sonra bileti satın aldım. Uçuş günü havalimanına gittim ancak check-in sırası bana geldiğinde, bu şekilde uçuş yapamayacağım söylendi. Bilet satış ofisine gitmem gerekti. Bilet satışta benden ek ücret istendi.


Sebebi acentenin rezerve ettirdiği sınıftan, daha farklı bir sınıftan bilet kesildiği olarak izah edildi. Gecenin o saatinde ya yolculuğumu iptal edecektim yada fark ücreti ödeyecektim. Ödememi yaptım, yolculuğumu planlanan şekilde tamamladım. Ancak bu tür sınıf farkı gibi konuların benimle, uçak firması arasında değil, acente ile uçak firması arasında olması gerekiyor.

Gokhan 1.979 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2015

    Enuygun.com servisinin beni bu konuda yalnız bıraktığını, mağdur olursam bana yardımcı olmayacağını düşünüyordum. Oysa firma yetkilileri beni kısa bir zaman içinde arayıp, çözüm yollarını, süreçleri paylaştılar, geri ödeme konusunda tüm ilgilileri bilgilendirdiler. Simdi geri ödemenin söylenen sure içinde yapılmasını bekliyorum. Tahminim bundan sonra sorun çıkmayacaktır.

  • Gokhan'ın Teşekkür Mesajı25 Mayıs 2015

    Enuygun.com kısa bir surede sorunumu çözmek için havayolları şirketi ile temasa geçti ve hesabıma ödeme yapılması için gereken prosedürü başlattı. Teşekkür ediyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön