Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Enuygun.com Rezervasyon Hayal Kırıklığı Ve İptal Sorunları

Tuncay
22 Nisan 21:59
208

23 Nisan ve kurban bayramı için Enuygun üzerinden Ziraat filo'dan rezervasyon yaptım, geldim şubelerine Findeks sorgusu yaptılar. Türkiye'de Findeks puanı maksimum 1900, benim puanım ise 1742. Puanlar 5 renkle kodlanır, yeşil risk çok az, koyu yeşil risksiz anlamındadır.

Buna rağmen 'size araç veremiyoruz' dediler. 23 Nisan için yaptığım rezervasyonu iptal ettirdim. Başka firmadan kiralamak için gittim, iptal etmemişler. Bir kişi aynı günde birden fazla araç kiralayamadığı için başka firmadan araç kiralamama da engel oldular.

Ziraat filo, Enuygun'a; Enuygun, Ziraat filo'ya suçu atıp durdu, işimi çözmek yerine birbirlerine pasladılar. Büyük pişmanlık. Ha, kurban bayramı için de şimdiden rezervasyon yaptırmıştım, zamanı geldiğinde araç bulmakta sorun yaşamayayım diye 23 Nisan'ımızın bozulmasından sonra kurban bayramı rezervasyonunu da iptal ettirdim.

Enuygun.com Rezervasyon Hayal Kırıklığı Ve İptal Sorunları
22 Nisan 22:05 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız deneyim için üzgünüz. Geri bildiriminiz tarafımızdan kontrol ediliyor. En kısa süre içinde sizinle iletişime geçiyor olacağız. Değerli katkılarınız ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Enuygun Ekibi

23 Nisan 11:55
Tuncay
23 Nisan 17:15

Göz Findeks'i bu nedir? Beni arayan arkadaşınızın ifade ettiği şey şube Findeks notunuzun haricinde bir de göz Findeks'i uyguluyor uygun görmeyince de vermiyor. Ne yapacağız araç kiralamaya smokin giyip mi gitmemiz gerekiyor. Findeks puanımın yüksek olmasından kaynaklı bir açıklama yapamayınca uydurulan şey bu oldu. Göz Findeks'i açıklamanıza itiraz edince de işte bayi kanalı ödeme düzensizliği görmüş o yüzden vermemiş dediniz. Gecikmede tek bir ödemem yok son 3 yıldır da Geciken tek bir kuruş ödeme bulunmuyor. Bilgilendirdik dediğiniz şey. Dün ziraatfilo nun da Sizinde tekrar ettiğiniz şey. Yani çözümsüzlük. Ben Enuygun ve zıraatfılo yüzünden çocuklarımla yaptığımız 23 Nisan programını gerçekleştiremedim. Piknik ve uçurtma istemişlerdi saçma açıklamalarınız yüzünden sözümde duramadım. Kalkmış sizi Bilgilendirdik diyorsunuz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Enuygun.com Rezervasyon Karışıklığı Ve İptal Sorunu

Sinan
24 Haziran 21:32
-

Enuygun.com Rezervasyon İptal Çilesi

Fahri
10 Haziran 08:11
242
Enuygun.com Rezervasyon İptal Çilesi
5
Çözüldü

Enuygun.com Ücret İademi Yapmadı

Ahmet
26 Mayıs 17:38
279
"Talebimle ilgili gerekli görüşmeleri gerçekleştirip adil olan sonuca vardılar. Çabuk geri dönüş yaptıkları için teşekkür ederim. Keşke önceden ben aradığımda da aynı hassasiyeti gosterselerdi. Ücreti iade edeceklerinin sözünü verdiklerini de belirteyim."
Benzer Şikayet Yaz