25 Temmuz 2016

Enuygun.com Hiçbir Şekilde Ulaşılamayan Firma

Aşağıdaki mailime hiçbir şekilde dönüş alamadım telefonla dakikalarca beklememe rağmen kimse açmıyor iletişim bölümünden doldurduğum formada dönüş alamadım ülkemizin karşı karşıya olduğu bu durum sebebi ile tüm firmalar halkın mağdur etmeyeceklerin söylerken mağdur oldum.
Sayın ilgili,
siteniz üzerinden aldığımız konu biletimizin 16.07.2016 tarihindeki ülkemizdeki olan üzücü olaylar yüzünden gidiş uçağımızın iptali sebebi ile ve durumun vehameti yüzünden tatil organizasyonumuzu iptal etmek durumunda kalmış bulunmaktayız bu sebeple ilgili uçak bileti kullanılmaz duruma gelmiştir. Olayın gerçekleştiği günden bu yana size ne iletişim formu ne de telefon numaralarınız üzerinden ulaşamıyoruz. Elimizde olmayan tüm bu sebepler doğrultusunda uçak biletimizin iptali ya da açığa alınmasını rica ederim.

Oktay 133 Okunma

Cevaplar

  • Oktay29 Temmuz 2016

    Evet irtibata geçildi ama hiçbir çözüm sunulmadı onların vermesi gereken hizmeti THY cezalı bir şekilde zaten onlara ulaşamadığım için vermişti gereksiz bir aracılık olmuş oldu en azından açığa alınan bileti yeniden kullandığımda cezasını biz karşılarız demesini beklerdim Enuygun.com dan ama böyle bir teklif et gelmedi bir daha bu siteden uçak bileti almak istemiyorum.

  • Enuygun.com Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Değerli kullanıcımız, Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili sizinle iletişime geçerek bilgilendirdik. Enuygun olarak her zaman siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet sunmak üzere çalıştığımızı ve bu doğrultuda ekibimizi devamlı olarak genişletip geliştirdiğimizi belirtmek isteriz. Tüm soru ve sorularınız için bize, haftanın 7 günü 24 saat boyunca 0850 333 88 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla Enuygun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön