03 Eylül 2018
#10845027

Ento KBB Paramızla Mağdur Oluyoruz!

T. K 30 Ağustos herkesin tatil yaptığı gün sizin çalışıyor olmanız gelen hastalara kötü davranmanızı gerektirmez bu işi yapmayı beceremiyorsanız yapmayın oraya gelip sizden yardım isteyen insanlar sizin nur cemalinizi görmeye gelmiyor bilmem farkinda misiniz ama hastalar ve siz özel bir kurumda doktorluk yapıyorsunuz ödenen ücret karşılığı hizmet almayı bekliyoruz. Aksi olsa devlet Hastanesi gibi muamele görmek istesek oraya gideriz.
Sevgili kurum yetkilileri 5aniyede hastaneniz hakkında bayağı tecrübe edindim SSK doktoru gibi karşıdan bakıp ilaç yazıp ağrıyan kulağımı normal bir insana yapılmayacak baskıyla muayene edildim.

Bahar Bahar 10.776 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahar08 Eylül 2018

    Hakkınızda yazmış olduğum yazının hangi kelimesini hakaret olarak algıladığınızı inanın ben anlayamadım ama sizin verdiğiniz cevap tamda aba altından sopa göstermek olmuş Daha fazla durumu bence uzatmanın bir mantığı yok ben sizin verdiğinizi düşündüğünüz hizmetten memnun kalmadım en doğal hakkım olan geri bildirimde bulunup düşüncemi dile getirdim eğer eleştiri yapılması sizi mutlu etmiyorsa elestireye açık durumları ortadan kaldırıp hizmet standartlarınızı yükseltmek için çaba göstermenizi öneririm

  • ENTO Kulak Burun Boğaz Temsilcisi07 Eylül 2018

    Bahar Hanım, Kurum olarak şikayet sahibi tüm hastalarımıza dönüş sağlayan, dinleyen, çözüm üreten ve memnuniyetlerini sağlamaya çalışan bir politikayla 17 yıldır sağlık hizmeti vermekteyiz. Şikayetiniz üzerine defalarca sizi aramamıza rağmen telefonlarımıza cevap vermemenize, tüm dijital platformları ve sosyal medya postlarımızı hedef alan gönderilerinize anlam verememekteyiz. Doktorunuz gerekli tıbbi müdahaleyi yaptığını ve muayene esnasında bir sıkıntı yaşanmadığını belirtmektedir. Mağduriyet iddianızı görüşmek ve memnuniyetinizi sağlamak adına gösterdiğimiz tüm çabamıza rağmen iletişimi reddederek bu tacizlerinize devam etmenizi iyi niyetli bulmuyoruz. Tutumunuzun devamı halinde bundan önceki hakaret içerikli gönderilerinize istinaden yasal işlem başlatacağımızı üzülerek bilgilerinize sunarız.

Ziyaretçi Yorumları