sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Enterprise Rent a Car Geri Ödeme Yapılmadı

Selçuk Selçuk01 Ekim 15:37

Eşim adına sağlıkçı indiriminden yararlandık aracı teslim ettik 500 TL depozitoda eksik vardı aradım durumu anlattım araç il dışına çıkmış fazla km yapmış dediler sonra evraklar baktım yaptığım km ortada il dışına çıkmadım tekrar aradım durumu anlattım evet haklısınız gün inde geri ödeme yapacağız dediler. Sonuç 1 buçuk ay oldu. Ve tekrar aradım müdürü bana dik dik konuştu. Sonuç hala ödeme bekliyorum.

Gelişme :

07 Ekim 14:06

Esenboğada şahsıma ve eşime yaşatılan mağduriyet devam ediyor kaç gün oldu ne arayan ne soran var

03 Ekim 10:48

Esenboğa havalimanından eşim ile sağlık indiriminden faydalanıp online olarak rezervasyon yaptık. Rezervasyon yaptığımız araç yoktu başka araç verelim dediler 20-25 TL fark olur en fazla denildi bizde kabuk ettik. Eşim ehliyeti var ama araç kullanmayı pek bilmediği için ek sürücü istedim o sırada siz kullanacaksınız değil mi diye sordular bende evet ben kullanacağım dedim. 250 TL ödeme çıktı ödemeyi yaptık.

Aracı teslim almak için bir alt kata indik, teslim eden personel araç yeni güle güle dikkat edin dedi. Ben sürücü koltuğuna geçince burda eşiniz sürücü olarak görünüyor dedi. Ek sürücüde aldık dedim yok abi 22 TL fark ile alınır dedi.  Ben de ehliyet resmimi verip ek sürücü eklettim 22 TL yansıdı 270 TL civarı oldu.

2 gün kiralık aracı 2 gün ücreti 1. Günden farklı olunca Enterprise Esenboğa şubesini aradım sordum yanlışlık olmuş dediler.  Aracı 1 gün daha uzatmak istiyorum ama bu sorunu çözün dedim. Mağdur ettiniz dedim tamam çözelim 1 gün ücreti almayalım deyince tamam dedim. Art niyetli çalışanları var ve hala çözüm bekliyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler