Enterprise Rent A Car Başka Kullanıcının Zararını Bana Karşılattılar

Ramazan Ramazan16 Eylül 01:32

Kadıköy şubesinden sabah 10:00' da almak için rezervasyon yaptığım aracı almaya gittim sözleşme vb... işlemlerden sonra aracımız kapıya geldi. Daha sonra aracımızı almak üzere kapıya çıktım. Daha önce hiç araç kiralamadığım için açıkçası pek tecrübeli değildim. Araca binerken bir çizik gördüm ve teslim eden arkadaşa sordum böyle bir şey var problem olur mu diye sordum olmayacağını söyledi ardından araca bindim ve yola çıktım. Bir arkadaşımı alıp Sakarya için yola çıktık. 

Yanımda ki arkadaş sigara kullanmadığı için araç içerisinde sigara içmedim. Yolculuğumuzu tamamladık ve döndük. Ertesi gün aracı teslim etmek üzere şubeye geldim. Aracı bıraktım ve arkadaşın teslim almasını bekledim. Bu sürede sigara içiyordum. Arkadaş gelip aracı başka bir tarafa çekmemi istedi bende tamam dedim ve elimde ki sigarayı attım. Aracı istediği yere çektim. Arkadaş geldi ve on koltuk döşemelerinde sigara yanığı olduğunu ve arka paspasta yanık olduğunu söyledi.

Araçta sigara içilmediğini söyledim ve kendisi sigara koktuğunu söyledi. 10 dakika önce teslim etmek için beklerken içtiğim sigaranın çok hafif bir kokusu vardı. İçmediğimi ısrarla belirtmeme rağmen önce ki kayıtlara bakılacağını söyledi. (Bu arada 2 kişi gittiğimiz için arka paspasta olan yanığın benimle nasıl alakası olabilir? ) tamam dedim ve ayrıldım daha sonra gelen mailde faturayı gördüm 381 TL bu sigara yanıklarından kesinti yapıldığını gördüm. 

Ayrıca tüm giderler düşüldüğü zaman kalan 8 TL hesabıma yatırılmadı. Müşteri hizmetlerini aradım ve kayıt oluşturdum 2 gün içinde geri dönüş yapılacağını söylediler. 2 hafta geçti bu süre içerisinde aradığım zaman telefonlarıma dönüş sağlanmadı ve daha sonra aradığım zaman telefonumu bakmadılar ve telefonumu blocklamış gibi açılmıyordu telefonlarım.  Yarın Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim ve bu olayın peşini bırakmayacağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler