Enterprise Rent A Car Ataşehir Ofisteki Sorunlar

Yunus Yunus15 Eylül 22:58

12 Eylül'de Sabiha Gökçen ofisten aracımı sorunsuz olarak teslim aldım. Bu arada Sabiha ofisteki çalışanlarınızın tamamı için çok teşekkür ederim hepsi ilgili ve gayet yardımcı olma niyetiyle işlerini yapıyor. Aracımı yine kendilerini arayarak çok kolay ve kibar bir şekilde 1 gün uzattım. 15 Eylül sabah 9:45'te aracı Ataşehir ofise getirdim önce yakıt ibresi sonda olmasına rağmen eksik denildi, peki dedim çektim doldurdum. Sonra aracı alırken not alınan 2-3 ufak çizik için bunları size rücu edeceğiz denildi. Sonra birinin alırken yapılan kontrolde göründüğü ama diğerinin bende olduğu söylendi. Ben de olmadığını alırken de yazıldığını söyledim yok sizde olmuş isterseniz Sabiha ofise götürün denildi. 

Biraz itiraz edince evrak tekrar farklı bir çalışan tarafından incelendi ve evet işaretli denildi sonra koltukta leke olduğunu ilettiler .Arka koltuğu neredeyse hiç kullanmadım ama alırken de bakmadım dedim neyse onu zor bela ikna olup yazmadılar. Bu kötü başlayıp normale dönen tecrübe sonrası arkadaşım için yine sizi tercih ettim etmez olaydım. Arkadaşıma yok adres bilginizde eksik var yok emniyette adres farklı 3-5 profesyonel bile olmayan bahanelerle aracı teslim etmemişler. 

Web sitenizde ikamet adresi diye bir bilgi talebi yok ayrıca müşterilerden detaylı adres istiyorsanız web sitenizi güncellemek sizin sorumluluğunuz ne karakter kısıtı var ne şehir ne ilçe giriş alanları mevcut sistemde. Sonrasında parası ödenen ve insanların planlama yaparak size güvendiği bir ulaşım hizmetini geçerli bir sebep dahi olmadan basit birkaç prosedürü bahane ederek sağlamadığınız aşikar. 

Bu arka planda farklı malı sebebi olduğunu tahmin ettiğim Ataşehir ofis personellerinizin tutumu ne yazık ki Sabiha Gökçen'de tecrübe ettiğimiz kurumsallık hissini sıfırladı. Kaçan uçak ilgili kişilerin profesyonel ve beşeri bile olamayan yorumları sizin gibi bir firmanın hem maddi hem manevi hem de yasal sorumluluğudur. En kısa süre içinde mâl olunan maddi zarar için THH başvurusunu gerçekleştireceğimi ve asla sizden tekrar araç kiralama yapmayacağımı belirtmek istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler