13 Mart 2015

Enterprise Rent a Car Kredi Kartından İhbarsız Ücret Alımı ve Yapılmaya Provizyon İptali.

18-20.10.14 tarih aralığında Enterprise'tan araç kiraladım ve aracı kiraladığım süreyi aşmadan sorunsuz bir şekilde geri teslim ettim. Teslim alan personelin bildirim problemine bağlı olarak aracı zamanında teslim etmediğim sanılara "tarafıma ihbarda bulunmaksızın" kredi kartımdan bir günlük daha kiralama bedeli tahsil edildi.

Bu işlemi kredi kartının dönem içi hareketlerine baktığımda tesadüfen gördüm. Akabinde alınan ücreti firmadan geri istedim ve firma hatanın kendisinde olduğunu kabul ederek iadeyi gerçekleştirmek istedi; ancak defalarca aramama rağmen iade iki hafta sonra yapılabildi. Firmanın ihbarsız olarak kredi kartından tahsilat yapması ciddi problem.

Önder 2.081 Okunma

Cevaplar

  • Enterprise Rent a Car Temsilcisi16 Mart 2015

    Merhaba Önder bey, Araç kiralama işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, yaşanılan aksaklıktan ötürü özürlerimizi sunarız. Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere geçmişte yaşanılan aksaklıkların tekrarlanmayacağını temin eder, her zaman sizlerle çalışmak isteriz. Saygılarımızla, Enterprise Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön