26 Ekim 2016

Enterprise Rent a Car Kredi Kartı Provizyon Bedeli İade Edilmedi...

Enterprise internet üzerinden Elazığ Havalimanı'ndan 26 Ağustos tarihinde araç kiraladım. 300 TL provizyon bedeli bugün tam iki ay olmasına rağmen iade edilmedi edilmiyor. Müşteri hizmetlerini on kez aramama rağmen hala hiçbir cevap verilmemekte ve her aradığımda size dönüş yapılacak diye insanı oyalamaktan başka bir şey yapılmamaktadır.Yeni nesil kredi kartından habersiz para çekimi bu olsa gerek, uluslar arası kurumsal firma olduğunu iddia eden bu firmadan şikayetçiyim.

Koksal 3.720 Okunma

Cevaplar

  • Enterprise Rent a Car Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Müşterimizle iletişime geçilerek memnuniyeti için gerekli aksiyonlar alındı. Saygılarımızla, Enterprise Müşteri İlişkileri Departmanı

  • Koksal 27 Ekim 2016

    Enterprise internet üzerinden Elazığ havalimanından 26 Ağustos tarihinde araç kiraladım. 300 TL provizyon bedeli bugün tam iki ay olmasına rağmen iade edilmedi edilmiyor. Müşteri hizmetlerini ön kez aramama rağmen hala hiçbir cevap verilmemekte ve her aradığımda size dönüş yapılacak diye insanı oyalamaktan başka bir şey yapılmamaktadır. Bu firmadan kesinlikle araç kiralamayın, köşe başındaki rent a çar cidan araç kiralayın daha güvenilir. Yeni nesil kredi kartı dolandırıcılığı bu olsa gerek, uluslar arası kurumsal firma olduğunu iddia eden bu firmadan şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön