Toplam çözüm sayısı
..
Enplus ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Melike'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Enplus Kalitesiz Ürün!

919görüntüleme
Melike
Melike 4 hafta önce
Enplus Kalitesiz Ürün!

Enplus online mağazasından sage marka mikser aldım almaz olaydım! Hamur yoğurma aparatı üstü kaplama olan bir parça. Ürünü online aldığımda gelen ürünün üzerinde renk değişimleri görmeme rağmen soyulma gerçekleşeceği aklıma gelmediğinden ürüne itiraz etmedim. 1-2 ay gibi kısa bir sürede kaplama malzemesi soyulmaya ve altından metali görünmeye başladı.

Konuyu telefonla ve fotoğrafını atarak ilettiğim Enplus müşteri hizmetlerinden geri dönüş alamadım. Covid nedeni ile kapanmalar olduğundan takipte edemedim. Yasaklar kalkınca bir mağazaya uğrayıp ürünün vitrindeki halini gördüm, tabiri caizse pırıl pırıl, bana gelen gibi değil. Enplus ile tekrar görüştüğümde ürünün aksesuarlarının garanti kapsamına girmediği belirtildi.

"piyasada 800 TL'ye kadar birçok muadili bulunurken, mahalle züccaciyesinden değil “Enplus” mağazasından aldığım 8000 TL değerindeki “sage” marka ürünün söz konusu parçası “aksesuar parça” dır deyip, satın alımdan yaklaşık 3 ay sora oluşan sorunu üstlenmeyerek konuyu kapatamazsınız!

Enplus müşteri hizmetlerinden bir yıldır hizmet alamıyorum. Aksesuar dediğiniz parça ürünün kolyesi küpesi değil. Hamur yoğurmak için kullanılan olmazsa olmaz parçası!

Ne aramalarıma alamadığım cevabı, ne mailime bu kadar zaman sonra dönülmesi, ne de sattığınız ürünün arkasında bu şekilde durmanızı kabul etmiyorum.

Ürünün sadece ilettiğim fotoğraf görselindedir yerinde değil, zaman geçtikçe diğer yerlerinde de benzer hasarlar oluşuyor, sadece kullanıma bağlı! Sadece hamur yoğurmak için kullanımına bağlı! Ürün yoksa vitrin aksesuarıydı da ben hamur yoğurarak hatamı etmiş oldum? Konuyu yetkin yetkili yönetimimizle yeniden değerlendirmenizi rica ediyorum.

Sonraki iletişimlerimizi, müşteriniz olarak devam ettirmeyi umuyorum." şeklinde bir mail ilettim. Geçti yine birkaç ay cevap yok. Arayıp hatırlattıktan sonra Enplus yerine bir usta arıyor; cihazınızı getirin bir alt modelin bir aparatı var elimde onu sizin cihaza monte edelim diyor!

Enplus müşteri hizmetlerini arayarak bunu kabul edemeyeceğimi söylüyorum, deniyor ki; efendim size bir çözüm önerisi sunulmuş. Kabul etmemişsiniz o zaman size servisin numarasını verelim denip ustalarla iş çözmeye yönlendiriyorum.

Siz ne mağazacılıktan anlarsınız, ne müşteri ne demektir ondan! Hasbel kader dünyada iyi diye tanına markalardan distribütörlük almış, satış yapıyorsunuz, ama arkası uçurum. Çok kötüsünüz! Enplus benim için bitmiştir.

Enplus Logo
Enplus3 hafta önce

Öncelikle Enplus ailesi adına yaşadığınız deneyimi dile getirip bize geri bildirim verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Geri dönüşleriniz ilgili birimlere iletilmiş olup, bir değerlendirme talep edilmiştir. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 28 Ağustos 11:41

01.06.2021 tarihinde Enplus Mavişehir mağazasından aldığım Sage STM600 çay makinesi 2 aylık kullanımdan sonra sapı elimde kaldı düştü ve kırıldı. Breville'in Türkiye'deki markası olarak sattıkları ürün sanırım Breville'in en kalitesiz alt markası. Ayrıca aynı gün aldığım WMF marka bıçak takımı da pa...

profile
 • 0görüntüleme
 • 27 Mayıs 21:51

Enplus İstinyePark mağazasından Sage marka çay makinesi satın aldık, ürünün kutusunu dahi açmadan hafta ortasında iade etmek istedik. Ancak sadece 24 saatlik iade süresinin olduğunu bize okumanız yok mu şeklinde söylediler (Mağaza çalışanı T***Bey). Sonuç olarak ürünü iade almadılar.

profile
 • 0görüntüleme
 • 27 Mayıs 17:08

Enplus İstinyePark mağazasından sage marka çay makinesi satın aldık, ürünün kutusunu dahi açmadan hafta ortasında iade etmek istedik. Ancak sadece 24 saatlik iade süresinin olduğunu bize okumanız yok mu şeklinde söylediler (Mağaza çalışanı t*** Bey). Sonuç olarak ürünü iade almadılar.

profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Mayıs 13:38

Enplus Akasya mağazasından aldığımız Sage BES875 espresso makinesinin kahve kaşığının içindeki tekli aparatı kaybettik. Akasya'daki mağazadan bu aparatı satın almak istedik. Muhtemelen personel bu aparatın içindeki kullanılmış kahve ile birlikte çöpe attı. Bundan sonrası neden " bir daha asla Enplus...

profile
 • 0görüntüleme
 • 25 Mart 15:09

Enplus mağazasından 1112019000000531 numaralı fatura ile aldığım sage bgr250-bss adjusta sandviç ve grill makinesi aldığım günden beri anormal ses çıkarıyor ve üst kapak eğri. Servise gönderdim ses genleşmeden dolayı imiş zamanla geçermiş daha ne kadar zaman olmalı acaba 1.5 yıl oldu ve aynı ürünü k...

 • profile
1 Destekçi