24 Ekim 2016

QNB Finansbank Şubeye Ulaşamamak!

21 Ekim'de 8.40 gibi Garanti Bankası'ndan, hesabım olmayan Finansbank Enpara'ya yapacağıma Alibeyköy şubenize kendi ismime yanlış bir EFT işlemi yaptım. Aynı gün sabah 10.00 sularında ve bu sabah Garanti Bankası'nı aradığımda paranın Finansbank'ta göründüğünü söyledi. Bunun üzerine Finansbank'ı aradım burası da bana Finansbank'ın Alibeyköy şubenin numarasını verdi. (Bu numara ve aynı zamanda bu Alibeyköy şube için internette görünen numaradır. ) Finansbank Alibeyköy numarası olarak aradığım telefon uzun bir süre beni beklettikten sonra bankanın çalışma saatleri olan 11.00 sularında aradığım ve 2 kez açılan telefon
suratıma kapanmıştır. Benim acil bu paraya ihtiyacım var ama şu an ben Alibeyköy Finansbank şubeye ulaşamıyorum. Sayın Finansbank yetkililerinden acil tarafıma dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Nermin 1.281 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön