21 Şubat 2013

Finansbank Kart Ücreti Adına Müşteri Kaybetmeyi Göze Alıyor!

Yaklaşık 5 yıldır Finansbank'a ait kredi kartını kullanmaktaydım. Her sene kartıma kart ücreti yansıyor ve bende aynı şekilde arayıp iptal edilmesini istiyordum ve iptal ediliyordu.


Müşteri hizmetlerini D**** hanımı aradığımda iptal edemeyeceklerini söylediler, bunun yerine yıllık kart ücreti olmayan Fix Kart gönderebileceklerini ama bu kartında çıkabilmesi için 10 TL ücret gerektiğini belirttiler. Kartımın iptal edilmesini istedim.


Kart ücreti uğruna çalıştıkları müşteriyi silen bir zihniyetin yönettiği banka ile çalışmayacağımı söyledim. Bu sebepten dolayı, hizmetinden memnun kaldığım ve hesap açtırdığım enpara.com'u da kullanmayı bırakacağımı buradan belirtiyorum.

Hüseyin 139 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Şubat 2013

    Bu konuyla ilgili şikayetim düzelmedi. Müşteri temsilcisi beni arayarak ücret iadesi yapamadıklarını, sadece parapuan yükleyebildiklerinden bahsetti. hemde tamı tamına 50 tl puan. Bu mantıkla çalışan bir banka ile çalışmayacağım. Şahsımı arayan müşteri temsilcisinin telefondan bir beni dövmediği kaldı. Ben bu ücreti kesin olarak kartımdan harcayacaktım o konuda sorun yok ama müşteriyi illa harcamaya iten bir mantıkla yürüyen bir bankayla ilişiğim kalmasını istemiyorum. 25 Tl ücreti yatıracağım ve kartım iptal edildi zaten. Kimin kaybettiği konusunu düşünmelerini rica ediyorum. İyi Çalışmalar. Teşekkürler Finansbank

  • Enpara.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön