07 Ekim 2015

Finansbank Enpara.com Hesabıma Bloke Koyuldu

Finansbank, enpara.com hesabıma hiçbir açıklama belirtilmeden bloke koymuş durumda. Söyledikleri bireysel hesabı kurumsal olarak kullanmış olabileceğim yönünde, neye dayanarak böyle bir sonuca varıldı hiçbir bilgi verilmedi. Ne para çekebiliyorum ne de herhangi bir işlem yapabiliyorum.


Telefon ile çözüm merkezine ulaşmaya çalıştım ancak geri aranacağım söyleniyor. Şu anda parayı kullanmam gerekiyor ve hiçbir şekilde ne açıklama alabiliyorum ne hesabımdaki paraya erişebiliyorum. Bugüne kadar sayısız banka kullandım hayatımda böyle bir uygulama görmedim. Acil olarak sorunun çözülmesini istiyorum.

Zeynep 2.028 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi06 Ocak 2016

    Müşterimize 07/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Enpara.com, bireysel müşterilerimizin ihtiyaçları için hazırlanmış dijital bankacılık uygulamasıdır. Enpara.com' da ki fonksiyonlar ticari amaçla kullanılamaz Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Zeynep07 Ekim 2015

    Bildirimin incelemeye alınması bana yeterli gelmiyor. Hesabımdaki parayı kullanamamamın nasıl bir gerekçesi olabilir? Nasıl bir bankacılık uygulamasıdır bu? Acilen sorunun çözülmesini bekliyorum. Yasal yollara başvuracağım.

  • Enpara.com Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön