06 Ekim 2015

Finansbank Enpara Hesabımdan Yapılan Çekimler!

Finansbank Enpara müşterisiyim, hesabımdan yapılan birkaç tane çekim olmuş, bunlar bilgim dışında diye telefon açtım, müşteri hizmetlerine kendileri itiraz kaydı oluşturalım dediler, mailime bir form gönderdiler, formu imzalayıp gönderdim. 1 aydır gönderdiğim formla ilgili bana dönüş yapmadılar. Sakın enpara müşterisi olurken bir kez daha düşünün. Müşteriyi ayarlayana kadar hizmet sonrasında hizmet yok.

Arifcan 527 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi06 Ocak 2016

    Müşterimize 06/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Enpara.com Temsilcisi06 Ekim 2015

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön