26 Ekim 2015

Finansbank Araç Vergisini Ödediğim Halde Borçlu Görünüyorum

20 gün önce Enpara.com üzerinden araç taşıt vergisinin ödemesini yaptım, hala maliyede borçlu görünüyorum aradım müşteri hizmetlerini verdikleri cevaba bak, dekontla birlikte maliye dairesine gidip düşüm yapabilirmişim. Zaten onu yapacaksam sizinle niye uğraşayım.

Tuncay 337 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay30 Haziran 2016

  Sizinlemi uğraşacam gerek yok millet bilsin diye yazdım bir daha kullanmam

 • Enpara.com Temsilcisi06 Ocak 2016

  Müşterimize 30/10/2015 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Tuncay30 Ekim 2015

  Bunların yaptığı işlem yüzünden ben 2 saat boyunca maliye binasında koşuşturmak zorunda kaldım ve sırf yine bunların yüzünden 10 TL ektra faiz ödemek zorunda kaldım yapmayın arkadaşlar finans üzerinden ödeme Maliye Bakanlığı sitesinden ödeme yapın.

 • Enpara.com Temsilcisi26 Ekim 2015

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön