04 Nisan 2013

Enpara.com Kişisel Verilerimiz Kimlerin Hizmetine Sunuluyor!

Finansbank Enpara. com uygulamasının sözleşmesinde bir madde var ki insan okuyunca hemen huzursuz oluyor. http://www. finansbank.enpara.com/bizimle-bankacılık/sözleşme. pdf adresindeki metinin TEMEL PRENSİPLER kısmı 2. maddesinde yer alan metni aynen paylaşıyorum.

". . . Finansbank Enpara. com ürün / hizmet başvurularınızı değerlendirebilmek ve talep ettiğiniz işlemleri gerçekleştirebilmek için gerektiğinde 3. kişi ve kuruluşlardan hakkınızda bilgi toplayabilir ya da ilgili kurum ve kuruluşlarla bilgilerinizi paylaşabilir; bu çerçevede bilgilerinizin paylaşımına onay verdiğiniz kabul edilir. "

Burada ne yapılmak isteniliyor anlayamadım. Kişisel verilerimizi paylaşmak bu kadar kolay mı ?

Mustafa 6.796 Okunma

Cevaplar

  • Enpara.com Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Mustafa Hakan Işık, iletmiş olduğunuz konu hakkında görüşmek üzere belirttiğiniz irtibat numarasından size ulaşamadık. Müsait olduğunuz zamanı [email protected] mail adresine gönderebilir veya 0850 222 3663’den Enpara.com Çözüm Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

  • Enpara.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön